banerNW.jpg
Menu
RSS

Reprezentacja Wrześni zmierzyła się amerykańskim wojskiem! (GALERIA)

Na parkiecie SSP 6 przy ul. Słowackiego w sobotę rozegrano wyjątkowy i historyczny mecz koszykówki. Doświadczona reprezentacja Wrześni podejmowała zdecydowanie młodszych przedstawicieli amerykańskiego wojska stacjonującego w Powidzu. Entuzjastyczni Amerykanie pokazali dobry basket nie dając szans gospodarzom. Cieszy pełna sala kibiców i wspaniała atmosfera. Czy ten pojedynek da impuls do odrodzenia kosza w naszym mieście? Czas pokaże. Organizatorem pojedynku była SSP nr 6.

Czytaj więcej...

Wyjazdowe trzy punkty APP Krispolu

W sobotnim pojedynku, na terenie przedostatniej drużyny - Olimpii Sulęcin, wrześnianie zgarnęli komplet punktów. Pomarańczowi wygrali w trzech setach, choć nie było łatwo, szybko i przyjemnie. W kolejnym meczu w wyjściowej szóstce APP Krispolu zabrakło klasycznego atakującego. Tym razem na tej pozycji z konieczności (kontuzje) zagrał Mateusz Jasiński (MVP meczu).

Czytaj więcej...

Pomarańczowi bez punktu w Częstochowie

Dobre złego początki. W 16. kolejce siatkarskiej 1. ligi APP Krispol Września przegrał w Częstochowie z Norwidem. Mimo wygranej pierwszej partii, kolejne trzy padły łupem gospodarzy. Pomarańczowi muszą sobie radzić bez podstawowego atakującego - Marcina Iglewskiego, który nabawił się kontuzji stopy w pucharowym pojedynku z ZAKSĄ. Już w środę, 17 stycznia gramy u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki (godz. 18:00.

Czytaj więcej...

Mistrz Polski wygrał we wrzesińskim kotle! (GALERIA)

10 stycznia 2018 to historyczna data dla wrzesińskiej siatkówki. W ramach ćwierćfinału Pucharu Polski APP Krispol podejmował mistrza Polski, lidera PlusLigi ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Pomarańczowi tanio skóry nie sprzedali. Mimo porażki w trzech setach, potrafili podnieść się i skutecznie gonić doświadczonego rywala. Brawo za walkę! Tacy gracze jak Buszek, Bieniek, Zatorski przyciągnęli na trybuny hali przy Słowackiego tłumy jakich nigdy nie było (ok. 2 tysięcy). Już godzinę przed rozpoczęciem zamknięto wejście, choć przed halą czekało jeszcze kilkuset fanów siatkówki (wstęp wolny - przyp. red.) Za co przepraszał sam prezes Robert Wardak. Życzymy takiego klimatu siatkarskiego święta na każdym ligowym spotkaniu wrześnian. Najlepszym graczem APP Krispolu - Mateusz Jasiński, wśród gości - Mateusz Bieniek.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria