Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pikniknaukowy14092014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Szkolne przedmioty w przyjemnej formie (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pikniknaukowy14092014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Chemia, fizyka, geografia, matematyka, historia, język polski i obce. W niedzielę 14 września całe rodziny na nowo odkrywały szkolne przedmioty w ramach I Powiatowego Pikniku Naukowego. Zobacz fotorelację!

Impreza na świeżym powietrzu, w pobliżu amfiteatru im. Anny Jantar, cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Wrześnianie zaglądali na edukacyjne stoiska, które zostały przygotowane przez nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wszystko w ramach powiatowego programu wspierania edukacji.

Uczestnicy pikniku brali udział w okolicznościowych eksperymentach i tematycznych zabawach. Można było m.in. puścić dymne pociski, spróbować swoich sił w walkach robotów czy sprawdzić się w historycznym quizie. Na scenie prezentowali się młodzi muzycy, a dla najmłodszych puszczanie baniek i dmuchane zamki. Słowem, działo się! Więcej poniżej na zdjęciach.

GALERIA:

{gallery}pikniknaukowy14092014{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria