banerNW.jpg
Menu
RSS

Jutro wrześnianie zakładają łyżwy! (CENNIK) Wyróżniony

fot. WOSR fot. WOSR

Choć nie było łatwo, w końcu udało się zbudować bezpieczną taflę przy ul. Gnieźnieńskiej. Dyrektor WOSR-u zapowiada otwarcie lodowiska w najbliższą niedzielę, 14 stycznia. Poniżej szczegóły oraz cennik.

meblepartnerpierwszy18.gif

- Dziś w nocy wylejemy ostatnią warstwę lodu. Jutro (tj. w niedzielę) otwieramy lodowisko. Będzie czynne codzienne w godz. 10:00-20:00 - mówi nam Mariusz Pierzchliński, dyrektor WOSR. Poniżej cennik wstępu.

Dodajmy, że obiekty mają problem z mrożeniem tafli nie od dziś. Z powodu braku zadaszenia i coraz ciepleszej aury w listopadzie/grudniu trudności pojawiają się co roku. Mimo sporego wysiłku pracowników zbudowana tafla czasami rozpuści się w jedną noc. Rozwiązaniem może być nowy, mocniejszy agregat, który ma być zakupiony przez ratusz w tym roku. Najlepszym rozwiązaniem byłaby budowa zadaszenia, niestety takich planów nie widać na horyzoncie.

CENNIK LODOWISKA

Bilet normalny - 3 zł

Bilet ulgowy - 2 zł*

Bilet grupowy - 1 zł.**/ osoba + opiekun gratis

Bilet rodzinny - 1-2 osoby dorosłe + do 4 dzieci - 6 zł

Wrzesińska Karta Społeczna – Senior - 2 zł

Ostrzenie łyżew własnych - 3 zł

Szafka szatniowa - 1 zł

Wypożyczenia łyżew - 3 zł/godzina

 

* - bilet ulgowy przysługuje: dzieciom, młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentom. Dzieci do lat lat 3 wstęp wstęp wolny.

**  powyżej 10 osób

 

Dawid Spychalski

fot. WOSR

źródło: inf. własna

do góry

Galeria