banerNW.jpg
Menu
RSS

Karuzela Uśmiechu na 2. urodziny Wyróżniony

Karuzela Uśmiechu na 2. urodziny

Jako patron medialny z przyjemnością zapowiadamy, że w niedzielę, 27 maja w Galerii Karuzela dominować będzie radość! 

NW gif 03.2018.gif

Zapraszamy całymi rodzinami do odwiedzenia tego dnia Galerii Karuzela. - Przygotowaliśmy moc atrakcji i wrażeń. KARUZELA UŚMIECHU to będzie dzień animacji, atrakcji, zabaw dla całych rodzin z okazji 2. Urodzin Galerii Karuzela oraz Dnia Dziecka - zachęca Katarzyna Balicka, manager ds. marketingu.

Zapraszamy od godz. 14:00 do 19:00 do udziału w kuchennych eksperymentach, gdzie podczas warsztatów kuchni molekularnej dzieci przygotują m.in. bezy śmietankowe, dymiące ciasteczka, smocze drinki, lody mrożone azotem, bazyliowe chipsy a także sorbet o smaku kaktusa czy limonki. Dzieci przekonają się jak można samemu przygotować słodkości i wyjątkowe napoje przy użyciu technik i sprzętów dawniej wykorzystywanych przez naukowców.

Tego dnia będzie w Karuzeli smacznie, słodko, kolorowo i wybuchowo.  Towarzystwa dotrzymają wyjątkowi goście: Minionek i Gru, którzy zapowiedzieli mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. 2. urodziny Galerii uczcimy wspólnie o godz. 16:00 słodką niespodzianką. Dzieci zapraszamy także do strefy zabawy na parkingu z zamkami dmuchanymi i kolorową watą cukrową.

Ponadto!

Sklepy przygotowały urodzinowe RABATY. Lista rabatów i terminy obowiązywania do pobrania już wkrótce, od 14 maja br. na www.karuzelawrzesnia.pl w zakładce Wydarzenia.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria