banerNW.jpg
Menu
RSS

Ważą się losy Wrześni! Weź udział w VI Grze Miejskiej Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

W tym roku obchodzimy setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Dlatego uczestnicy VI Wrzesińskiej Gry Miejskiej (16 czerwca) cofną się w czasie o 100 lat. Podczas wspólnej rywalizacji zespoły będą miały okazję poznać głównych bohaterów Powstania, ale też zmierzyć się z niemieckim okupantem i sprawdzić swoje umiejętności zarówno pod względem fizycznym jak i intelektualnym. Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału.

NW gif 03.2018.gif

Wrzesińska Gra Miejska jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym na terenie miasta Wrześni. Ma na celu integrację młodzieży w wieku 13-20 lat z terenu naszej gminy i powiatu oraz promocję szeroko pojętego wolontariatu. Organizatorami wydarzenia są: Wrzesińskie Centrum Wolontariatu, Hufiec ZHP Września „WRZOS” oraz Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza we Wrześni.

Podczas Gry uczestnicy zgrupowani w 5-osobowe zespoły biorą udział w rywalizacji w oparciu o określoną przez organizatorów fabułę. Poprzez realizacje zadań na poszczególnych punktach aktywności, uczestnicy zdobywają punkty i realizują cel fabularny Gry. Wygrywa zespół, który w określonym czasie zdobędzie jak największą ilość punktów. Wszystkich zainteresowanych wspólną zabawą w duchu zdrowej rywalizacji zapraszamy do udziału.

JAK SIĘ ZAPISAĆ (UWAGA udział w grze dla osób, które ukończyły 13 rok życia.)

  1. Przeczytaj regulamin, pobierz i wypełnij kartę zgłoszenia, jeśli jesteś niepełnoletni potrzebujesz zgody rodziców.
  2. Dostarcz dokumenty w wybranym miejscu do 31 maja. (OPS Września Fabryczna 14, p. 104; Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza; siedziba Hufca ZHP Września „Wrzos”, ul. Gnieźnieńska 32)
  3. Czekaj na potwierdzenie zgłoszenia i dalsze instrukcję!

SZCZEGÓŁY TUTAJ.

TAK BYŁO ROK TEMU: Greccy bogowie na ulicach Wrześni! (GALERIA)

 

wrzesinskagramiejska2018.jpg

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria