Logo
Wydrukuj stronę

Wrzesińscy policjanci odzyskali skradzione BMW. Złapali 60-letniego Litwina Wyróżniony

Wrzesińscy policjanci odzyskali skradzione BMW. Złapali 60-letniego Litwina

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odzyskali skradziony samochód osobowy o wartości ponad 300 tysięcy złotych. Zatrzymali 60-letniego obywatela Litwy.

 

reklamy

gif 10.2019 wrz.gif

nepanowy2019.jpg

W poniedziałek, 7 października wrzesińscy policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli osobowe BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierowca pojazdu na widok oznakowanego radiowozu nagle zjechał w teren pobliskich nieużytków gdzie zatrzymał pojazd.

Doświadczeni mundurowi postanowili podjąć interwencje i sprawdzić legalność pochodzenia pojazdu. Kierowca BMW na widok zbliżającego się radiowozu nagle wysiadł z auta i pobiegł w stronę pobliskich zarośli.

Policjanci podjęli pościg za mężczyzną, który zakończył się sukcesem. Szybko okazało się, że wrzesińscy funkcjonariusze mieli przysłowiowego nosa. Luksusowe BMW zostało utracone na terenie Niemiec.

60-letni mężczyzna obywatel Litwy został zatrzymany i usłyszał zarzut paserstwa. Pojazd wart ponad 300 tysięcy złotych został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.