banerNW.jpg
Menu
RSS

Ekologiczny rajd rowerowy już w niedzielę! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Stowarzyszenia Projekt Września, Rekreacyjno-Strzeleckie OGOŃCZYK oraz Ekologiczne „Czysta Nekla” zapraszają na Pierwszy Ekologiczny Rajd Rowerowy W dolinie Wrześnicy”. Ostatnia szansa na zapisy.

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

Imprezę zaplanowano w najbliższą niedzielę, 3 września. Na trasie rajdu będzie można podziwiać piękno przyrody naszych okolic ale także poznać zagrożenia dla tej przyrody i dowiedzieć się jak ją chronić.

Zgłoszenia mailowe do czwartku 31 sierpnia z okolic Wrześni na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a z okolic Nekli na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem nazwisk osób zgłaszanych. Wpisowe nie będzie pobierane.

Zbiórki uczestników w dniu rajdu o 10:00 :

- we Wrześni parking przy restauracji „Czardasz" nad Zalewem Lipówka

- w Nekli przy Remizie Straży Pożarnej.

Spotkanie obu grup w Marzeninie. Trasa łatwa o długości około 30 km. Dla uczestników zapewniamy: mapkę trasy, konkursy z nagrodami, dużo wrażeń oraz pakiet informacji na temat przyrody naszego powiatu - zachęcają organizatorzy.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria