Logo
Wydrukuj stronę

Przełom w sprawie budowy brakującej drogi. Gmina wyłoży 2 miliony (VIDEO) Wyróżniony

fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Wygląda na to, że już wkrótce doczekamy się budowy brakującego odcinka drogi w Białężycach. Całość inwestycji pokryje gmina - to blisko 2 miliony zł.  Dodatkowo władze Wrześni na mocy porozumienia z A2 zobowiązały się do pokrycia kosztów rozebrania drogi w przyszłości (w przypadku budowy nowego, dużego węzła). Szczegóły w materiale Kuby Makowskiego.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

Bagatelka1.gif

 

 Jest przełom w sprawie dokończenia budowy drogi w Białężycach. Chodzi o 400-metrowy odcinek, który połączy fabrykę Volkswagena z autostradą A2. W ten sposób strony wywiązałyby się z obietnic danych niemieckiemu koncernowi. Gmina Września ma zabezpieczone środki na budowę drogi i jest gotowa przystąpić do budowy. Władze Wrześni porozumiały się już autostradą. Teraz czekamy na potwierdzenie inwestycji ze strony trzeciego podmiotu w tej sprawie rządu (GDDKiA).

Zobacz nasz najnowszy reportaż. W nim o szczegółach mówią nam Senator – Robert Gaweł oraz z Zastępca Burmistrza Wrześni – Karol Nowak.

TYLKO U NAS zobacz nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

źródło: inf. własna

Media

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.