banerNW.jpg
Menu
RSS

Lech-Jagiellonia: Mamy bilety!

Jeszcze tylko dwa spotkania sezonu 2017/18 przy Bułgarskiej! W przedostatnim starciu Lech Poznań podejmie Jagiellonię Białystok, bezpośredniego rywala w walce o mistrzostwo Polski. Biorąc pod uwagę ostatnie, zacięte mecze obu ekip, możemy zagwarantować, że w środowy wieczór przy Bułgarskiej nie zabraknie emocji. Z Twoim wsparciem będzie lechitom łatwiej o komplet punktów. Dla Czytelników Nowej Wrześni mamy dwa podwójne zaproszenia! 

Czytaj więcej...

Lech-Górnik: Walka o Majstra trwa dalej. Mamy bilety!

W sobotę, 28 kwietnia kolejny mecz rundy finałowej na INEA Stadionie! Tym razem Kolejorz podejmie przy Bułgarskiej Górnik Zabrze. Z ekipą Marcina Brosza Lech miał już okazję rywalizować na zakończenie rundy wiosennej i walka ta zakończyła się pewnym zwycięstwem niebiesko-białych. Tym razem musimy ponownie zgarnąć trzy punkty. Z Twoim wsparciem - z trybun INEA Stadionu - musi się udać. Dla Czytelników Nowej Wrześni mamy cztery zaproszenia!

Czytaj więcej...

Rozdaliśmy bilety na Kabaret Smile! Sprawdź, kto wygrał

Kabaret SMILE wystąpi we Wrześni w najnowszym programie "To się nadaje do kabaretu!". Artyści pojawią się na lokalnej scenie 24 maja. Zainteresowanie jest tak duże, że zorganizowano dwa występy (17:30, 20:30). Dla naszych Czytelników mieliśmy 4 pojedyncze wejściówki (warte, 50/60 zł każda). Przypominamy, Smile bawili wrześnian już w kwietniu 2014 roku.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria