banerNW.jpg
Menu
RSS

Rozdaliśmy bilety na Stare Dobre Małżeństwo! Wyróżniony

Rozdaliśmy bilety na Stare Dobre Małżeństwo!

Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo pojawi się na scenie WOK-u w piątek 27 września. Z tej okazji wśród Czytelników NW rozdaliśmy 4 pojedyncze bilety! Sprawdź, kto je otrzymał.

Agencja Kulturalna Jarosław BRUSSA zaprasza na koncert zespołu SDM w piątek 27 września o godz. 19:00. Bilety (45 zł) można kupić w WOK-u (ul. Kościuszki 21) oraz na stronach www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe i dodatkowe informacje pod nr tel. 694 726 963, 61 424 28 24.

Wyniki konkursu:

Tym razem mieliśmy dla Was 4 pojedyncze wejściówki. Przypomnijmy, należało napisać w mailu do nas: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy podarować wejściówkę na ten wyjątkowy wieczór? Bilety na koncert SDM we Wrześni wygrali: Agata Topolska z Gutowa Wielkiego, Agata Szlachetka z Wrześni, Leszek Nowaczyk z Psar Polskich oraz Roksana Zellmer z Bierzglinka. Serdecznie gratulujemy! Bilety czekają na wymienione osoby we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Prosimy przy odbiorze zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Wkrótce na naszym portalu kolejne konkursy!

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria