banerNW.jpg
Menu
RSS

Święto Teatru na Prowincji, czyli święto lokalnej kultury

Święto Teatru na Prowincji organizowane przez Fundację Dzieci Wrzesińskich i Samorządową Szkołę Podstawową im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku (8-13 maja) to przedsięwzięcie ważne w środowisku lokalnym i ponadregionalnym. Odbywa się co roku z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru (w tym roku będzie to już szesnasta edycja) w Wiejskim Domu Kultury w Psarach Polskich oraz na terenie Samorządowej Szkole Podstawowej w Nowym Folwarku.

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w nowej odsłonie! (GALERIA)

Czternaście utworów, w wykonaniu licealnej młodzieży, oklaskiwali zgromadzeni w auli LO im. H. Sienkiewicza. W piątek, 22 marca zorganizowano już 26. edycję Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. W tym roku impreza była wyjątkowa, pierwszy raz od kilku lat nie odbyła się w WOK-u, co ważniejsze uczestnicy śpiewali obcojęzyczne kawałki ale po polsku. Poniżej wyniki oraz fotorelacja!

Czytaj więcej...

Taneczna podróż dookoła świata! (GALERIA)

Tradycyjnie pełna po brzegi sala widowiska WOK-u oklaskiwała występy tancerzy z Alchemii Dance Studio. Wrzesińska placówka kolejny rok z rzędu zaprosiła na uroczystą Galę taneczną. Była to doskonała okazja to prezentacji wszystkich grup, które zabrały widzów w wyjątkową podróż dookoła świata! Różne style, różne kultury, jedna ta sama pasja i niesamowita energia!

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria