Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów teledyskmosiolek7052016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Września będzie w teledysku (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Marek Jakubowski fot. Marek Jakubowski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów teledyskmosiolek7052016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zakątki naszego miasta stały się planem zdjęciowym do teledysku wokalisty Pawła Mosiołka. Artysta z Radomia kręcił materiał do nowego kawałka pt. "Niewidzialni". Zobaczcie zdjęcia!

autobooxpop.jpg

Muzyk - Paweł Mosiołek przyjechał do Wrześni w sobotę, 7 maja. Od rana razem z ekipą i producentem (Colin - Przemysław Hoehne) zbierali ujęcia do nowego teledysku. Pojawili się m.in. na rynku, przy zabytkowej kolejce wąskotorowej i nad zalewem.

Jak informuje artysta na planie pojawili się również przyjaciele Ewelina Purwin z Pionek oraz Emil Wyrembek z Warszawy. Z Wrześni cała grupa wyruszyła na spotkania do Poznania. Dodajmy, że premiera teledysku do utworu "Niewidzialni" planowana jeszcze w maju. Tymczasem poniżej można posłuchać inny kawałek Mosiołka - "Nie dla czasu".

Paweł Mosiołek, to wokalista, muzyk, kompozytor, a także autor tekstów. Nie trzyma się sztywno reguł, schematów i ram. Jest nieszablonowym i dość kontrowersyjnym artystą w swojej twórczości. Jego piosenki sięgają muzyki pop ,rock, przez muzykę symfoniczną, aż do klubowej. Kawałek "Nie dla czasu", który został wydany w mini-albumie pod koniec 2013 roku, jest chętnie emitowany w ogólnopolskich oraz lokalnych antenach stacji radiowych. Obecnie utwór doczekał się remixu w stylu progressive house we współpracy z D&G remix. Można go usłyszeć w dwóch wersjach radio edit, jak również extended, który jest do pobrania w jakości hi-endowej m.in. z Muzodajni. Paweł podczas swojej "wędrówki artystycznej" zdobył m.in. RMF Maxxx Festiwal Opole, gdzie uzyskał drugie miejsce w Polsce; Muzyczne Kaziki organizowane przez Echo Dnia (pierwsze miejsce w dwóch kategoriach, jako wokalista oraz przebój z autorskim utworem „Skrzydła nadziei”. Zdobył nagrodę Prezydenta Miasta Radomia. Program „Szansa na sukces” w TVP2, gdzie śpiewając utwór zespołu "Pectus", zdobył wyróżnienie. Był gościem takich programów jak „Pytanie na Śniadanie – emitowane przez TVP2 czy „Dzień Dobry TVN”. Powstał również o nim reportaż, który był wyemitowany w TVP1. Zaśpiewał na Eska Summer City. Obecnie artysta koncentruje się na dalszej realizacji autorskiego materiału oraz na koncertach, które gra wraz z grupą młodych i uzdolnionych muzyków. Nie wyklucza koncertu we Wrześni.

GALERIA (fot. profil Paweł Mosiołek)

{gallery}teledyskmosiolek7052016{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Marek Jakubowski/Radio Września

Media

do góry

Galeria