banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Huczne obchody 170. rocznicy Bitwy Miłosławskiej

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, 28 kwietnia do Miłosławia, na obchody 170 rocznicy Bitwy Miłosławskiej. Oprócz wielu atrakcji będzie można zobaczyć rekonstrukcję słynnej bitwy pod Miłosławiem! Uroczystości odbywają się pod patronatem Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy.

Wrzesińskie amazonki zapraszają na spektakl!

Wrzesińskie Amazonki zapraszają osoby zdrowe oraz chore onkologicznie i ich bliskich, z wszystkich gmin Powiatu Wrzesińskiego do obejrzenia monodramu pt. „Jest jak Jest”.
Spektakl odbędzie się we Wrzesińskim Ośrodku Kultury w poniedziałek, 14 maja 2018 r. godz. 18:00.

Majówka z historią pełna atrakcji!

Gród w Grzybowie to przede wszystkim naturalna plenerowa ekspozycja wczesnośredniowiecznego grodu z zaaranżowaną zagrodą historyczną. Stwarza to doskonały pretekst do prowadzenia działań edukacyjnych siłami pracowników muzeum we współpracy z odtwórcami. W zaaranżowanej przestrzeni grodu staje się możliwe prezentowanie zarówno zajęć domowych, jak i życia codziennego. Prezentacje, odtwórstwo w autentycznej historycznej przestrzeni staje się bardziej wiarygodne a historia jest znacznie lepiej odbierana. W dniach 1-3 maja wspólnie ze Stowarzyszeniem Edukacji i Odtwórstwa Historycznego „AUREA TEMPORA” zapraszamy na piknik edukacyjny połączony z grami terenowymi.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria