banerNW.jpg
Menu
RSS

Zaproszenie do wrzesińskiej Krainy Kobiet Niezwykłych Wyróżniony

fot. Adam Szumny fot. Adam Szumny

Stało się! W sobotę, 18 listopada, odbyło się pierwsze spotkanie grupy uczestniczącej w warsztatach Krainy Kobiet Niezwykłych - nowego projektu Olgi Szymańskiej i Agnieszki Wituckiej. Panie znane są z takich przedsięwzięć, jak Moja Metamorfoza we Wrześni oraz 8. Dzień Tygodnia.

lis2017.gif

stalpolbaner.png

- Jak sama nazwa wskazuje...był to czas niezwykły! - mówią organizatorki. - Panie pracowały bardzo intensywnie. Wspólnie uczyłyśmy się, czym jest potencjał i jak wykorzystać go w życiu prywatnym oraz pracy. Szukałyśmy swoich mocnych stron i sposobów, jak zastosować je w praktyce. Dyskusje, wymiana poglądów i doświadczeń, wykonywanie ćwiczeń, zdobywanie wiedzy, narzędzi i technik działania - tym zajmowałyśmy się przez 2 h. Naradzałyśmy się także, jak zdobyte umiejętności wykorzystywać w praktyce. Mimo intensywnych zajęć, nie mogłyśmy się wręcz rozstać. Atmosfera była niesamowita. Bardzo dziękujemy za to naszym Niezwykłym Paniom.

Z racji tego, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, Olga i Agnieszka postanowiły, że oficjalnie otwierają zapisy do kolejnej grupy Krainy Kobiet Niezwykłych, która ruszyć może już od grudnia! - Od dziś do 26 listopada włącznie, czekamy na Wasze zgłoszenia. Wszystkie informacje dotyczące projektu, tematyki oraz terminów zdobędziecie u nas. Pamiętajcie - nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja we własny rozwój...w siebie! - mówi Olga.

- Grupa ma jedynie 10 miejsc - są to warsztaty i każdy musi intensywnie pracować oraz uczyć się. Zatem liczy się kolejność zgłoszeń - dodaje Agnieszka.

Dawid Spychalski

fot. Adam Szumny

do góry

Galeria