banerNW.jpg
Menu
RSS

To będzie 5. ostatnia Moja Metamorfoza! Zgłoś swój zespół Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznego projektu Moja Metamorfoza. W tym roku organizatorki - Agnieszka Witucka oraz Olga Szymańska zapowiadają ostatnią edycją, czyli Wielki Finał. Rywalizować będą duety: żona/mąż, przyjaciel/przyjaciółka, brat/siostra itp. Będzie się działo! Od lat impreza pod patronatem Nowej Wrześni.

meblepartnerpierwszy18.gif

Przeczytaj koniecznie: Gala MM: Czwórka finalistów w jednym ringu (GALERIA/VIDEO)

W odpowiedzi na liczne zapytania na Facebook'owym profilu Moja Metamorfoza organizatorki zdradziły kilka informacji. Ruszyły zgłoszenia, które można wysyłać do 26 lutego (do północy). Decydujący casting (zaproszone wybrane zespoły) zaplanowano na 1 marca. To wtedy jury z organizatorkami i partnerami projektu wyłonią 1 finałową parę, która przejdzie swoją przemianę zupełnie za darmo. Natomiast dwie kolejne będą mogły skorzystać z Mojej Metamorfozy na specjalnych, promocyjnych warunkach. Wszystkie usługi, zabiegi, spotkania tylko dla nich będą dostępne za symboliczną odpłatnością.

Oficjalny początek MM2018 za niecały miesiąc - 2 marca. Planowane zakończenie 7 czerwca. Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące formuły i przebiegu. - Tym razem to Wy decydujecie z kim chcecie zmienić swoje życie, kto będzie wspierał Was tak, jak chcecie, by Was wspierał i z kim będziecie wspólnie „walczyć” o swoje lepsze życie i niespodzianki, jakie w tej edycji na Was czekają! Gala Finałowa po raz kolejny w zupełnie innej odsłonie. Do ostatniej chwili jej charakter pozostanie naszą słodką, wielką i wyjątkową tajemnicą - zapowiadają organizatorki Agnieszka i Olga.

Co musicie zrobić, by wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie? Na profilu FB TUTAJ  należy napisać  wiadomość prywatną o treści: MOJA METAMORFOZA – WIELKI FINAŁ JEST DLA NAS! JESTEŚMY GOTOWI! My odeślemy Wam formularz zgłoszeniowy, który wypełniacie wspólnie i odsyłacie do nas. Skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas parami i zaprosimy na Casting. Reszta w Waszych rękach. Nie czekaj – działaj! Czekamy na najbardziej zdeterminowanych, potrzebujących naszego wsparcia i chcących pokazać na co ich stać - dodają organizatorki.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria