banerNW.jpg
Menu
RSS

Wyprawy z Wrzesińskim Włóczykijem! Wyróżniony

Wyprawy z Wrzesińskim Włóczykijem!

Na wakacje szykuje się ciekawy projekt dla osób, które chcą się czegoś nowego nauczyć, zdobyć umiejętności z zakresu rozwoju osobistego i miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

meblepartnerczerwiec2018.gif

Trener biznesu i rozwoju osobistego oraz coach - znana z projektów "Moja Metamorfoza", "Kraina Kobiet Niezwykłych", "8. dzień tygodnia", "Rozwój Osobisty jest spoko" i serii felietonów "Być Kobietą!" - Olga Szymańska - organizuje nietypowe weekendy wakacyjne dla wszystkich tych, którzy cenią sobie rozwijanie inteligencji emocjonalnej i budowanie umiejętności przydatnych w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Co o projekcie mówi jego autorka?

- Od dawna chodził mi po głowie pomysł zrobienia czegoś wesołego i jednocześnie pożytecznego w okresie wakacyjnym. Czegoś, co wniesie pozytywną zmianę w życie ludzi, a jednocześnie zintegruje ich i pozwoli odpocząć na świeżym powietrzu. No i stało się :) Wraz z Michałem Gadzińskim (Wrzesińskim Włóczykijem) zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym nowym projekcie, pod tytułem "Wyprawy z Wrzesińskim Włóczykijem"!

Co to za pomysł? Organizujemy niesamowite warsztaty rozwoju osobistego połączone z bushcraftem. Nauka, rozwój, wiedza, integracja, zabawa, zdobywanie nowych umiejętności i spędzanie czasu na łonie natury ;)

Motyw przewodni - budowanie pewności siebie (tej prawdziwej niezbędnej do otrzymania dobrej pracy i odpowiedniej jakości życia) i swojej wewnętrznej siły. Warsztaty będą odbywały się od piątku (po godzinie 16.30) do niedzieli - w wybrane weekendy wakacyjne. Niewielki i przystępny koszt uczestnictwa w zamian za ogromną dawkę wiedzy i dobrej zabawy :) Chodzi o to, by więcej osób mogło sprawdzić na sobie, czym NAPRAWDĘ jest rozwój osobisty i przestać kierować się stereotypami.

Wyjazdy planujemy w bliskie i piękne okolice Wrześni. Zapowiada się ciekawe lato ;) Jeśli Ktoś ma ochotę poznać szczegóły - może kontaktować się ze mną pod numerem telefonu 606 464 559, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na moim profilu facebookowym.

Do zobaczenia na szlaku...nie tylko rozwoju osobistego ;)

Redakcja NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria