banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Taneczna podróż dookoła świata! (GALERIA)

  • Opublikowany w Kultura

Tradycyjnie pełna po brzegi sala widowiska WOK-u oklaskiwała występy tancerzy z Alchemii Dance Studio. Wrzesińska placówka kolejny rok z rzędu zaprosiła na uroczystą Galę taneczną. Była to doskonała okazja to prezentacji wszystkich grup, które zabrały widzów w wyjątkową podróż dookoła świata! Różne style, różne kultury, jedna ta sama pasja i niesamowita energia!

W piątek Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

  • Opublikowany w Kultura

W auli LO im. H. Sienkiewicza odbędzie się tegoroczna już 26. odsłona Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Tym razem pt. Henryki 2019. Początek w piątek, 22 marca o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Dobry początek Victorii. 3 wyjazdy, 7 punktów

  • Opublikowany w Sport

Piłkarze Victorii Września rozegrali w miniony weekend trzecie wyjazdowe spotkanie. W starciu z Centrą Ostrów Wielkopolski padł bezbramkowy remis. Wrześnianie zdobyli w trzech pierwszych wiosennych meczach 7 punktów. Przed biało-zielonymi kolejny mecz na boisku rywala - tym razem w Pniewach.

Policja apeluje: Oznacz swój dom. To może uratować życie

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni w marcu przeprowadzą akcje prewencyjną podczas, której zwracać będą szczególną uwagę na oznaczenie posesji. Właściwa numeracja może nawet uratować życie. Kiedy służby ratownicze otrzymują zgłoszenie liczy się każda sekunda.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria