Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów uwagawszemborz13032017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Program "Uwaga" na żywo z Wszemborza (VIDEO/GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Program "Uwaga" na żywo z Wszemborza (VIDEO/GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów uwagawszemborz13032017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kolejny raz wraca sprawa zaginięcia Doroty Białowąs z Wszemborza. Poniżej materiał video oraz zdjęcia.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

 

Przypomnijmy, Dorota zaginęła 17 grudnia 2016 roku między godziną 12 a 17. Ostatnią osobą, która widziała Dorotę jest jej mąż. W poniedziałek, 13 marca do Wszemborza przyjechała ekipa programu Uwaga. Program transmitowany na żywo w telewizji TVN oraz TTV. Prowadzący program Tomasz Kubat rozmawiał z rodziną zaginionej, z detektywem Maciejem Szubą oraz z mieszkańcami Wszemborza. W programie udział wziął również mąż zaginionej – Błażej Białowąs, jednak ten odpowiadał na pytania ze swojego domu. Zobacz naszą relację video.

ZOBACZ film na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl

GALERIA (fot. Kuba Makowski)

{gallery}uwagawszemborz13032017{/gallery}

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

Media

do góry

Galeria