banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Ruszyły zapisy na 4. Bieg Trzech Króli

  • Opublikowany w Sport

W imieniu organizatorów zapraszamy na 4. Bieg Trzech Króli na dystansie 10 km (dwie pętle). Sportowa impreza odbędzie się w Nowym Folwarku 6 stycznia. Start o godz. 11:00 przy County Clubie. Meta w tym samym miejscu. Opłata wynosi 35 zł. Poniżej szczegóły.

Patriotyczne Wrzesińskie Śpiewanki (ZDJĘCIA)

  • Opublikowany w Kultura

XIII Wrzesińskie Śpiewanki uświetniły i jednocześnie zakończyły lokalne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie do Wrzesińskiego Ośrodka Kultury zaprosił Chór Camerata. Na scenie wystąpili także: zespół wokalno-instrumentalny dzieci z SSP nr 6 we Wrześni i SSP w Nowym Folwarku oraz wokalny zespół dziecięcy Cantylenka, działający przy WOK-u. Wstęp był bezpłatny. Sala widowiskowa wypełniona po brzegi.

Zadbaj o zdrowie i rzuć palenie!

W trzeci czwartek listopada (15.11) przypada dzień rzucania palenia tytoniu. Tego dnia na całym świecie obchodzona jest akcja pod hasłem „Rzuć palenie razem z nami”.

100 lat odzyskania niepodległości! Wrzesiński przemarsz (GALERIA)

Dziś w całej Polsce wielkie patriotyczne święto! Wspólnie obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. We Wrześni o godz. 10:00 w farze odprawiono mszę świętą, następnie mieszkańcy przemaszerowali ulicami Wrześni pod pomnik 68. Pułku Piechoty przy ul. Słowackiego. Tam kombatanci, harcerze, poczty sztandarowe, władze samorządowe, przedstawiciele służb, instytucji oraz młodzież złożyli wiązanki kwiatów. Nie mogło zabraknąć uroczystego odśpiewania hymnu narodowego. O godz. 17:00 zapraszamy do WOK-u na uroczyste Śpiewanki Patriotyczne w wykonaniu Chóru Camerata (wstęp bezpłatny). Poniżej nasza fotorelacja!

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria