banerNW.jpg
Menu
RSS

Tenisowe mistrzostwa w Bagatelce Wyróżniony

fot. Klub Tenisowy Bagatelka fot. Klub Tenisowy Bagatelka

W miniony weekend na kortach klubu tenisowego Bagatelka rozegrano V Singlowe Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miłosławia. W meczu finałowym pomiędzy Kubą Szalaty a Kubą Jaskólskim lepszy okazał się ten pierwszy, wygrywając spotkanie 6:2, 6:0. Tym samym zdobył nagrodę główną "Weekend z Jaguarem". Mecz o trzecie miejsce: Piotr Olejniczak - Darek Rydz zakończył się wynikiem 6:1, 6:0.

 

meblepartnerczerwiec2018.gif

WYNIKI:

I miejsce: Kuba Szalaty (Gniezno)
II miejsce: Kuba Jaskólski (Września)
III miejsce: Piotr Olejniczak (Miłosław)
IV miejsce: Dariusz Rydz (Września)

W podsumowaniu turnieju oraz wręczeniu nagród wzięli udział Burmistrz Miłosławia - Zbigniew Skikiewicz, przedstawiciel firmy Jaguar Land Rover Karlik - Bartek Czerwiński, oraz organizatorzy turnieju z Klub Tenisowy Bagatelka: Maciej Jaskólski i Jakub Jankowiak.

Kilka słów od organizatorów/gospodarzy (Klub Tenisowy Bagatelka): Raz jeszcze dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Miłosław za aktywne działanie w kierunku rozwoju tenisa i możliwość organizacji, już po raz piąty, Singlowych Mistrzostw o jego Puchar. Olbrzymie wyrazy wdzięczności dla firmy Karlik Jaguar Land Rover, która kolejny sezon wspiera nasze tenisowe wydarzenia i z roku na rok przygotowuje dla zawodników coraz to ciekawsze nagrody! Podziękowania również dla wszystkich uczestników, którzy, mimo niepewnej pogody, tak licznie stawili się w sobotni poranek by wspólnie wziąć udział w tenisowej rywalizacji. Nie zapominamy o kibicach, którzy mimo deszczu, pojawili się na niedzielnym finale by dopingować zawodników.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Klub Tenisowy Bagatelka

do góry

Galeria