Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lawkanekla6082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Pierwsza taka stanęła w Nekli. Ławka jak szkielet (GALERIA) Wyróżniony

fot. Stowarzyszenie Freelab Września fot. Stowarzyszenie Freelab Września

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lawkanekla6082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Tygodnie ciężkich prac zakończone finałem na nekielskim rynku. Stowarzyszenie Freelab Września, w niedzielę 6 sierpnia pokazało światu swoją ławkę parametryczną. Oryginalny mebel ma ożywić przestrzeń miejską. Robi różnicę. Mamy nadzieję, że to dopiero początek.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

Bagatelka1.gif

O pomyśle wrzesińskiego stowarzyszenia pisaliśmy już wcześniej w ramach naszego cyklu #WrzesińskiFlesz. Drewniana ławka złożona z ponad 100 wyciętych elementów stanęła w minioną niedzielę na nekielskim rynku. Był to finał wcześniejszych tygodni projektowania, prac i przygotowań do ostatecznego złożenia.

To pierwsza część tego oryginalnego mebla. W planach są kolejne, które mają być dostawiane do pierwszego. Całość będzie rosnąć i tworzyć nowe zastosowania ławki np. jako stojak do rowerów, kwietnik czy stolik do gry w szachy. Oryginalny obiekt powstał z pojedynczych plastrów scalonych przy pomocy ponad 400 łączników. Główny cel to ożywienie miejskiej przestrzeni. Rozbudowa ławki nie tylko zależy od chęci kreatywnych członków stowarzyszenia ale również od niezbędnej pomocy sponsorów.

Mamy nadzieję, że także we Wrześni stanie podobny mebel. Zachęcam do śledzenia działalności SFW. Więcej informacji na profilu Stowarzyszenia TUTAJ

GALERIA

{gallery}lawkanekla6082017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Stowarzyszenie Freelab Września

do góry

Galeria