Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rajdnekla27082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Całe rodziny na rowerach! Rajd z Nekli do Barczyzny (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rajdnekla27082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ponad 600 cyklistów wzięło udział w niedzielnej, rodzinnej wycieczce, która wyruszyła z Nekli. Taką popularnością cieszył się 6. Rajd Rowerowy Śladami Osadnictwa Olęderskiego. Zobacz nasze zdjęcia z trasy, a dokładniej z Gierłatowa (na wysokości Łowiska Gierłatówko).

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

9-kilometrowy rajd wystartował o 14:00 w nekielskiego rynku. Uczestnicy w asyście policji najpierw pojechali do Zespołu Szkół w Zasutowie. Tam podczas przerwy losowano nagrody. Metę zaplanowano przy Hotelu Barczyzna. Dopisała frekwencja oraz słoneczna aura. Limit 600 uczestników został szybko wyczerpany, kilka dni przed rajdem.

GALERIA

{gallery}rajdnekla27082017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria