banerNW.jpg
Menu
RSS

Za nami Wianki 2018! Śpiewali i grali Sound'n'Grace oraz Róże Europy (GALERIA) Wyróżniony

fot. UMiG w Nekli fot. UMiG w Nekli

Tradycja i klimat Nocy Świętojańskiej spotkały się 23 czerwca w Nekli z muzyką, tańcem i dobrą zabawą podczas Powitania Lata – Wianki 2018.

meblepartnerczerwiec2018.gif

Program rozpoczął spektakl dla dzieci pt. „Morskie Opowieści” prezentowany przez Teatr Łata. Następnie odbył się wyjątkowy koncert Orkiestry Dętej Nekielskiego Ośrodka Kultury połączony z pokazem układów choreograficznych grupy mażoretek.

Teatr Nikoli zaprezentował przedstawienie pt. „Maruczella”, spektakl od pierwszych chwil wzbudził zainteresowanie wśród publiczności. Podczas imprezy odbyły się niezapomniane koncerty. Moc muzyki rockowej zapewnił nam koncert zespołu RÓŻE EUROPY. Po raz pierwszy na nekielskiej scenie gościliśmy chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk – SOUND’N’GRACE, który niewątpliwie stał się gwiazdą wieczoru.

Nie zabrakło także konkursu na najpiękniejszy wianek, który wygrała Marlena Lipiecka. Uczestnicy imprezy mogli podziwiać niezapomniany pokaz sztucznych ogni i zachwycać się niezwykłymi kompozycjami światła. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z zespołem SZAFA GRA.

GALERIA (fot. UMiG w Nekli)

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: UMiG w Nekli

do góry

Galeria