banerNW.jpg
Menu
RSS

Groźny wypadek osobówki z tirem (GALERIA) Wyróżniony

fot. KP PSP we Wrześni fot. KP PSP we Wrześni

Dziś, 11 lipca krótko po godzinie 5:00 na krajowej 92 w Zasutowie doszło do bardzo groźnego zderzenia. W wypadku brały udział samochód osobowy dacia loggy oraz ciągnik siodłowy man z naczepą. Jedna osoba została poszkodowana. Poniżej zdjęcia. 

partnermeble90718.gif

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy z JRG Września zastali dacię stojącą na pasie szybkiego ruchu w kierunku Warszawy oraz mana na poboczu drogi. Osoby uczestniczące w zdarzeniu (dwie z osobówki i jedna z samochodu ciężarowego) były przytomne i znajdowały się na zewnątrz pojazdów - relacjonuje dla nas mł. bryg. Marek Mikołajczak, oficer prasowy KP PSP we Wrześni. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy pasażerce samochodu osobowego. W międzyczasie odłączono instalację elektryczną i gazową w dacii oraz usunięto plamy płynów eksploatacyjnych z jezdni. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze w kierunku Warszawy odbywał się jednym pasem. Poszkodowana została przetransportowana do wrzesińskiego szpitala przez ZRM.

Do czasu zakończenia czynności wykonywanych przez policję miejsce zdarzenia zabezpieczali druhowie z OSP Nekla. Akcję zakończono o godzinie 8:44.

GALERIA

Dawid Spychalski

fot. KP PSP we Wrześni

do góry

Galeria