Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pyzdrywystrzalowe150717 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Wystrzałowa impreza w Pyzdrach! Atrakcje, koncerty z historią w tle (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pyzdrywystrzalowe150717 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

15 lipca na rynku w Pyzdrach odbyła się trzecia odsłona imprezy Wystrzałowe Pyzdry. W centrum miasta pojawiły się tłumy mieszkańców i gości. Podziwiali inscenizację historyczną pt „Pierwszy Wystrzał”. Na scenie wystąpiła Pyzdrska Orkiestra Dęta oraz Orkiestry rozrywkowej Big Band Pl. Gwiazdy wieczory to Małgorzata Ostrowska oraz zespół Meleo Reggae Rockers. Dlaczego właśnie Wystrzałowe Pyzdry? O tym w naszym materiale video!

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

fines1032017.png

TYLKO U NAS ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

FOTORELACJA (fot. Kuba Makowski)

{gallery}pyzdrywystrzalowe150717{/gallery}

Dawid Spychalski/Kuba Makowski

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria