banerNW.jpg
Menu
RSS

Bieg w Pyzdrach pod znakiem życiówek! (WYNIKI) Wyróżniony

fot. Night Runners Września fot. Night Runners Września

26 sierpnia w Pyzdrach odbył się XXXVII Bieg Kazimierzowski, który zgromadził 240 biegaczy. Był to czwarty etap Grand Prix Powiatu Wrzesińskiego w biegach ulicznych na 10 km. Za tydzień - 2 września ostatnie zawody w Miłosławiu. Na głównym zdjęciu najliczniejsza grupa Night Runners Września.

gif 09.2018wrz.gif

s

Sportową rywalizację rozpoczął Bieg Główny. Wśród mężczyzn 10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Krzysztof Szymanowski z czasem 32 minut i 10 sekund. Z kolei najszybszą kobietą okazała się być Patrycja Talar, dobiegając do mety po 36 minutach i 45 sekundach. Tym samym zawodniczka ustanowiła rekord trasy.

Imprezie tradycyjnie towarzyszyły biegi młodzieżowe. Zawodnicy mieli do pokonania 200, 400, 600 lub 800 m. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyła się Powiatowa Strefa Sportu, a także możliwość bycia potencjalnym dawcą szpiku w bazie fundacji DKMS.

Każdy z uczestników dostał pamiątkowy medal, a najlepsi biegacze otrzymali dodatkowe nagrody, które wręczyli Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, Burmistrz Pyzdr Przemysław Dębski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Pyzdrach Elżbieta Kłossowska oraz Radni Rady Miejskiej. Ponadto, na każdego uczestnika czekał ciepły posiłek. Warto dodać, że w pakiecie dla każdego okolicznościowy kubek.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI TUTAJ.

AKTUALNE WYNIKI GRAND PRIX TUTAJ.

28796.jpg

REKLAMA: Twój Bank odmówił Ci kredytu na Twój wymarzony cel? To nie koniec świata! Nie musisz już błądzić po placówkach, bo u nas znajdziesz oferty wielu Banków i instytucji pozabankowych!

Dawid Spychalski

fot. Night Runners Września/UMiG w Pyzdrach

do góry

Galeria