banerNW.jpg
Menu
RSS

Wspaniały festyn parafialny dla Alicji! Wyróżniony

fot. UM w Pyzdrach fot. UM w Pyzdrach

Dużym zainteresowaniem cieszył się 10. Festyn Parafialny, który odbył się w niedzielę, 16 września na pyzdrskim rynku. Celem festynu była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Alicji Bartkowiak. Pyzdrzanie znów udowodnili swoją wielkoduszność i nie szczędzili grosza.

gif 09.2018wrz1.gif

s

Dowodem szczodrości zebranych była chociażby licytacja tortu ufundowanego przez Karola Nowickiego, który był kilkakrotnie licytowany i przeznaczany na kolejną. Ostateczna kwota jaką udało się uzyskać to 1.500 zł. Kolejka do loterii fantowej była imponująca i utrzymywała się do końca losów. Nie mniejsze były przy stoiskach z owocami, plackami i grillem.

Członkowie pyzdrskiego Caritasu zapewnili publice różnorodność programu i atrakcji. Na początku nasi milusińscy z przedszkola zatańczyli krakowiaka i zaprezentowali swe umiejętności wokalne w deszczowej piosence. Zaśpiewały dziewczyny z Kaczanowa i „Akord Nieba”. Mogliśmy podziwiać Damiana Olejniczaka w pokazie Freestyle Basketball, tancerki z Alchemia Dance Studio i zespół folklorystyczny „Ziemia Wrzesińska”. Tradycyjnie, motocykliści urządzili paradę przez Rynek, którym towarzyszyły Fiaty 126p. W międzyczasie odbywały się zawody strzeleckie i konkurencje sportowe.Zespół Caritas Pyzdry składa serdeczne podziękowania sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do organizacji 10. Festynu Parafialnego.

28973.jpg

 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. Urząd Miejski w Pyzdrach

do góry

Galeria