Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkoloaotoczna30082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Odnowiona i rozbudowana szkoła czeka na uczniów (GALERIA) Wyróżniony

fot. UMiG we Wrześni fot. UMiG we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów szkoloaotoczna30082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W najbliższy poniedziałek, 4 września początek roku szkolnego. Wyjątkowo chętnie z wakacji wrócą uczniowie w Otocznej. To właśnie tamtejsza szkoła zyskała zupełnie nowe skrzydło, sieć komputerową oraz oryginalne szafki z krajobrazami. Sami zobaczcie.

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

4 września nastąpi otwarcie nowego skrzydła szkoły w Otocznej. Trwają intensywne prace porządkowe, ustawianie mebli i wyposażenia oraz prace związane z zagospodarowanie terenów wokół szkoły. Placówka jest przystosowana dla uczniów niepełnosprawnych. Została wyposażona w szafki uczniowskie, 2 tablice multimedialne, 2 monitory interaktywne o przekątnej 65 cali i nowe meble.

- W starej części Szkoły Podstawowej w Otocznej w wakacje wymalowano wszystkie korytarze, 6 sal lekcyjnych oraz założono nowe wykładziny. Zamontowano również sieć komputerową. Sporym udogodnieniem będą wyjątkowe szafki. Od września każde dziecko będzie miało swoją indywidualną i część swoich rzeczy będzie mogło zostawiać w szkole. Łącznie zakupiono 370 szafek. Szkoła czeka teraz na powrót uczniów - informuje wrzesiński ratusz.

Dodajmy, że uroczysta inauguracja oraz otwarcie nowego budynku szkoły zaplanowano 4 września o godz. 12:00.

GALERIA

{gallery}szkoloaotoczna30082017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. UMiG we Wrześni

do góry

Galeria