Menu
RSS

Victoria wróciła na zwycięskie tory

Wrzesińscy piłkarze szybko zapomnieli o sobotniej porażce na własnej murawie. Dziś w wyjazdowym, zaległym meczu 18. kolejki IV ligi Victoria pewnie pokonała Białego Orła Koźmin Wlkp. 3:0. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie. Biało-zieloni mają siedem punktów przewagi nad drugą Ostrovią. Teraz przed nimi wyjazd do Leszna.

Mamy to! APP Krispol z brązowymi medalami (RETRANSMISJA MECZU)

Złe miłego początki. W decydującym spotkaniu o 3. miejsce w siatkarskiej 1. lidze APP Krispol Września pokonał po raz trzeci AGH Kraków. Dziś podopieczni Mariana Kardasa przed liczną publicznością na własnym parkiecie wygrali 3:1, choć przegrali pierwszego seta. W ten sposób pomarańczowi zanotowali historyczny wynik. Nasi siatkarze to brązowy zespół sezonu 2017/2018. Gratulacje! Jako jedyni transmitowaliśmy spotkanie w ramach naszej telewizji NWTV.pl. Poniżej możecie zobaczyć pojedynek jeszcze raz!