Menu
RSS

Pierwszy pojedynek dla Mieszka. Victoria traci bramki i kapitana (VIDEO/GALERIA) Wyróżniony

Za nami pierwszy barażowy pojedynek pomiędzy Victorią i Mieszkiem. Po bardzo emocjonującym spotkaniu przy pełnych trybunach biało-zieloni przegrali 1:2. Wrześnianie mimo prowadzenia w pierwszej połowie, stracili dwie bramki po przerwie. Szczególnie pierwsza budzi spore kontrowersje, naszym zdaniem padła ze spalonego. Boli również strata kontuzjowanego kapitana Pawła Lisieckiego (nie zagra w rewanżu). Sami zobaczcie, poniżej retransmisja całego meczu. Tylko u Nas mogliście oglądać szlagier NA ŻYWO! Dziękujemy za uwagę. Zobaczcie naszą fotorelację!

1. mecz barażowy o awans do III ligi: Victoria Września - Mieszko Gniezno 1:2 (1:0)

Rewanż w Gnieźnie 17 czerwca (niedziela) o godz. 17:00

Bramki: Maciej Matuszak (25.) - Michał Steinke (47.), Dawid Radomski (59.)

Skład Victorii: T. Nowicki, Lisiecki (10. Kruszyński), Majewski, Oczkowski, Krzyżanowski, B. Nowicki, Krawczyński (85. Jankowski), Pietrzak (75. Łabędzki), Matuszak (60.Kopaniarz), Kacprzak, Sarbinowski.

Skład Mieszka: Beśka, Urbaniak (46. Garstka), Bartkowiak, Steinke,Brylewski, Trojanowski, Radomski, Bzdęga, Goździk, Wolkiewicz, Pawlak (75. Adam Konieczny)

Widzów: 1 200 (400 gości)