banerNW.jpg
Menu
RSS

Przed nami V sezon Letniej Ligi Tenisowej Wyróżniony

fot. Klub Tenisowy Bagatelka fot. Klub Tenisowy Bagatelka

Przed nami piąta, jubileuszowa edycja Letniej Ligi Tenisowej na kortach w Bagatelce. W tym roku organizatorzy wzbogacili strukturę rozgrywek o rundę rewanżową. Na tym jednak nie koniec. Jeszcze można zgłosić swój udział. 

REKLAMY

partnerbanermarzec19.gif

reklamafamily19.jpg

Sponsorem głównym tegorocznej edycji LLT został jeden z liderów na rynku sprzętu tenisowego i marka nr 1 w squashu, partner strategiczny turniejów cyklu ATP World Tour, firma Tecnifibre, której właścicielem od 2018r. jest marka Lacoste.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

Zgłoszenia: Osoby zgłaszające chęć udziału w Lidze po raz pierwszy, zapraszamy 20 kwietnia o godz.10:00 na Turniej Kwalifikacyjny, mający na celu sklasyfikowanie i przypisanie do odpowiedniej, pod względem umiejętności, ligi. Formuła rozgrywek uzależniona jest od ilości zgłoszonych osób i ustalona zostanie w piątek 19 kwietnia.

Chęć udziału w turnieju eliminacyjnym należy zgłosić najpóźniej 19 kwietnia do godziny 12:00 oraz wpłacić wpisowe wysokości 50zł za udział w kwalifikacjach (tel. 570 117 118, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Chcąc dołączyć do V edycji rozgrywek ligowych, bez udziału w turnieju kwalifikacyjnym, należy powiadomić o tym organizatora oraz uiścić wpisowe najpóźniej w piątek 19. kwietnia do godz. 12:00. Decyzja o tym, do której ligi zawodnik zostanie przypisany podjęta zostanie po zakończeniu Turnieju Klasyfikacyjnego.

Nawierzchnia: Rozgrywki toczyć się będą na trzech kortach z nawierzchnią ze sztucznej trawy, sklasyfikowanej przez ITF w kategorii FAST.

Kategoria rozgrywek.  OPEN

Piłki:  Tecnifibre X-One

Uczestnicy:
Amatorzy lub byli zawodnicy (minimum 6 lat karencji oraz warunek dodatkowy: nigdy nie uczestniczyli w rozgrywkach tenisowych na poziomie seniora)

W trakcie turnieju dla zawodników przewidziane są:
- woda mineralna
- kawa, herbata
- ciepły posiłek

Wpisowe:
Turniej Kwalifikacyjny: 50zł
Rozgrywki Ligowe: 50zł

--------------------------------------------------------

Współorganizatorzy:
Burmistrz Miasta i Gmina Miłosław - Hubert Gruszczyński
Przewodniczący Rady Miejskiej w Miłosławiu - Dawid Strzelczyk
Bagatelka Centrum Rekreacyjno - Hotelowe
Hotel Restaurant BOSS

Partnerzy:
Kuźnia Twoje Centrum Fitness
Paulina Szczęsna Gabinet Fizjoterapii

Patronat Medialny:
NowaWrzesnia.pl
wrzesnia.info.pl
Radio Września 93.7 FM

Kontakt::
Jakub Jankowiak
tel. 570 117 118
Klub Tenisowy Bagatelka

Dawid Spychalski

fot. Klub Tenisowy Bagatelka

do góry

Galeria