banerNW.jpg
Menu
RSS

Victoria i jej kibice wspierają Mirka Okońskiego Wyróżniony

Victoria i jej kibice wspierają Mirka Okońskiego

Jedna z legend Lecha Poznań, uznawany nawet za jego najlepszego piłkarza w dziejach - Mirosław Okoński znalazł się w podbramkowej sytuacji życiowej. W akcję pomocy włącza się Victoria Września. W najbliższą sobotę odbędzie się okolicznościowy turniej (13:00). Przypomnijmy, nieco później o 16:00 bardzo ważny mecz ligowy Victorii z Polonią Leszno. 

 REKLAMY

gif 5.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

Cierpi na marskość wątroby, wymaga leczenia i specjalistycznej diety. Kibice już zrzucają się, by mu pomóc. Do licznego grona kibiców postanowiła dołączyć się również Victoria Września, która z inicjatywy drużyny Oldboyów Victorii w najbliższą sobotę 18 maja, o godzinie 13:30 zorganizuje mini turniej, w którym wystąpią 3 drużyny: drużyna Oldbojów, drużyna kibiców Victorii, oraz przyjaciele i sponsorzy Victorii.

Zakupione bilety na ten mini turniej upoważniać będą do wejścia na mecz ligowy z Polonią Leszno, który odbędzie zaraz po zakończeniu mini turnieju. Podczas spotkań rozgrywanych po 30 minut zbierane będą w specjalne puszki pieniążki na leczenie Mirka Okońskiego, a dodatkowo Zarząd MKS Victoria Września pewną część ze sprzedaży biletów z tego dnia również przeznaczy dla popularnego Okonia.

Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na stadion przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni, na godz. 13:30. Wesprzyjmy naszego byłego zawodnika w tak ciężkim dla niego okresie. Informujemy, że w razie niesprzyjających warunków pogodowych cała zbiórka zostanie przeniesiona na inny termin o którym informować będziemy na stronie naszego klubu.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria