RSS

Ruszył nowy sezon WTPN. Wooden Villa z Superpucharem! Wyróżniony

Ruszył nowy sezon WTPN. Wooden Villa z Superpucharem!

W niedzielne popołudnie rozpoczął się sezon 2019/2020 wrzesińskiego futsalu.

Na dobry początek spotkanie o Superpuchar. Zmierzyły się w nim drużyny Capri Lucca (zdobywca Pucharu Ligi) oraz Wooden Villa (aktualny mistrz Wrześni).

Spotkanie było szybkie i ciekawe, nie brakowało również bramek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 2:2. W drugiej padł taki sam wynik i po 40 minutach na tablicy widniał rezultat 4:4.
Do rozstrzygnięcia potrzebna była seria rzutów karnych. Wykonali ją lepiej zawodnicy Wooden Villa (3:2) sięgajac tym samym po pierwsze trofeum w sezonie. Gratulujemy!

Później na parkiet wyszły drużyny drugoligowe. I kolejka przyniosła kilka niespodzianek. WKS dość niespodziewanie pokonał Fundamenty (3:0), a DHL wygrał z Letniaprzygoda.eu.
Planowe zwycięstwa odniósł Techpak (3:0 z APP) oraz Motoklnika - choć nie bez problemu pokonując Malibu (4:3).

W meczu debiutantów Sigvaris musiał uznać wyższość ekipy Miskant Centrum Ogrodnicze. Pauzowała drużyna Psary Team.